Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS

Witajcie, od pewnego czasu rozpoczęliśmy współprace z Firmą Extreme-Travel. Przemek właściciel firmy z zamiłowania zajmuje się konstruowaniem nietypowych pojazdów. Łącznie zrealizował już kilka ciekawych pojazdów takich jak np. Największy Monster Truck na świecie!

Przemysław Kołtun – Monster Truck Dynów. fot. biznesistyl.pl

Zapytacie na czym polega współpraca? Otóż już wyjaśniam. Jak wiadomo kanały motoryzacyjne jak i te na youtube.com cieszą się ogromną popularnością. Zwłaszcza jeśli ma się fajną treść do przekazania swoim odbiorcom/widzą. Poproszony o współpracę byłem sceptycznie nastawiony zwłaszcza po tym jak usłyszałem „Chce zbudować od zera ciężarówkę z silnikiem odrzutowym”. Jednak szybko uświadomiłem sobie, że skoro mamy Monster Trucka, to taka ciężarówka, która za oceanem nie jest niczym nowym, jest jak najbardziej w zasięgu ręki! Już na pierwszej rozmowie zostałem oprowadzony po garażu oraz ku mojemu zaskoczeniu zobaczyłem z bliska silnik z odrzutowca. Zdałem sobie sprawę, że Przemek nie rzuca słów na wiatr. Ogólnie lubię podejmować nowe wyzwania, tak jak i w tym wypadku okazało się, że zdobyta wiedza z zakresu filmowania to za mało, trzeba jeszcze coś wiedzieć z zakresu mechaniki i konstrukcji maszyn. Przed nami masa pracy, nauki poznawania nowych rzeczy, co z tego wyniknie? Nie wiemy, wiemy tylko, że warto było spróbować!

Prace trwają kanał już otwarty i wlatują co tydzień to nowe filmy. Jeśli chcecie zobaczyć chętnie zapraszam „Pszemkovsky Garage” na Youtube!

Wam życzymy miłego odbioru i do zobaczenia w następnym Blogu! Hey!

Author

admin

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *